تولیدی کهکشان

در سالهای اخیر برندی جدید با نام تجاری ایده کهکشان پویا (سهامی خاص) در صنعت تولیدی اسباب بازی و نوشت افزار پا در عرصه ظهور در بازارهای داخلی نهاده است ؛ با توجه به اینکه این برند جز جوان ترین ها در این عرصه می باشد فروش بالا و محبوبیتی که در ماههای اخیر کسب کرده است خود نشان دهنده ی حرفه ای بودن و همت بالای تولیدی کهکشان می باشد.

تولیدات کهکشان چشم همگان را به سوی خود در بازار داخلی برگردانده است، کیفیت بالای محصولات این برند در کنار قیمت های مقرون به صرفه در جذب و رضایت مشتریان تولیدی کهکشان بی تاثیر نبوده است .

شرکت” کهکشان” که در سالهای اخیز بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده ، با بیش از چند سال فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت اسباب بازی و آموزش شناخته می شود ، تیم مدیریتی تولیدی کهکشان همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و پیشرفت آموزش کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه متخصصان جوان خود در راستای تحقق اهدافی چون عدالت اجتماعی و پویایی نوجوانان گام بردارد .

شرکت ایده کهکشان پویا یک شرکت خصوصی در زمینه تولید اسباب بازی در یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.
عزم و تلاش هیئت مدیره و تیم مدیریت ارشد تولیدی کهکشان نیز در طی سالیان متوالی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه پویا را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان ایران عزیز را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

خرید : خرید اسلایم کهکشان

بیشتر بخوانید : اسلایم چیست?