علمی, مقاله

تیم علمی فراهوش

فراهوش

تیم علمی فراهوش | فراهوش فعال در زمینه آموزش

 

تیم علمی فراهوش

با سلام خدمت همه ی شما فراهوشی های عزیز ؛ من محمدم . امروز قراره در مورد تیم فراهوش کمی با شما صحبت کنم ، امیدوارم هیچ وقت فراهوش رو فراموش نکنید و تا آخر این مقاله در کنار ما باشید.

تیم علمی فراهوش

ارکان اصلی فراهوش توسط دانشجوهایی تشکیل شده که دوست دارند در  آموزش کشور تغییراتی ایجاد کنند ، یکی از آنها خود منم که از روند آموزش کشور رضایت ندارند و دوست دارند عدالت آموزشی به معنای کامل کلمه در کشور اجرا بشه و از فاصله طبقاتی و امکانات در کشور رنج می برند ؛ این رنج ها کنار هم جمع شدند تا امروز دنبال این باشیم که کشور زیبا تری را با هم بسازیم .

FRAHOSH

رسالت فراهوش

فراهوش در زمینه آموزش صرفا به دنبال فعالیت اقتصادی نبوده و در این راه نگرشی عدالت محور در کنار درآمدزایی دارد و میانگین سن  تیم آموزشی فراهوش کمتر از ۲۵ سال است که همین موضوع نشان دهنده کارآمدی و پویا بودن در این تیم است البته شاید ذکر کردن این نکته که با تغییر کتب آموزشی و نظام آموزش در کشورمان در سال های اخیر برخی از روش های آمورش و اساتید کشوری ناکارآمد بوده و در این بین نیاز به حضور تیم های جدید مثل تیم علمی فراهوش به شدت حس میشود (هدفم بیشتر باز کردن موضوع بود نه صرفا تعریف از تیم علمی فراهوش) و با امید به اینکه در سالهای آینده شاهد حضور بیشتری از این نوع تیم ها باشیم.

هییت علمی فراهوش

من محمد ، سعید و محسن از اعضای اصلی تیم فراهوش هستیم اما هییت علمی فراهوش از دانشجویان دانشگاه های برتر کشور تشکیل شده است که در مقاله های بعدی در مورد تک تک آنها و روزمه آنها صحبت خواهد شد البته برای آشنایی نسبی با این موضوع می توانید به مهمانان پادکست فراهوش مراجعه کنید بخشی از مهمانان ما از هییت علمی فراهوش انتخاب شده اند.

برای شنیدن پادکست های فراهوش کلیک کنید.

پادکست فراهوش

رایگان یا با هزینه

ترکیب از هر دو ؛ اکثر خدمات فراهوش ترکیبی از هر دو می باشد بسته به اینکه در چه سطحی از آموزش را احتیاج دارید البته فراهوش در این بین اکثر آموزش ها را در اختیار کاربران قرار خواد داد.

حل سوالات ریاضی - فراهوش
فراهوش فقط در آموزش کار میکند ؟

خیر ؛ فراهوش در زمینه های متفاوتی اقدام به فعالیت نموده است که برخی از آنها از تیم علمی فراهوش جدی تر و حتی از لحاظ اجراییات جلوتر نیز هستند که تبلیغات ، تولید ، فضای مجازی و … از مهم ترین ها هستند | البته شما فراهوش رو فراموش نکنید.

 

پیشنهاد فعلی تیم فراهوش

پیشنهادی که داریم گوش کردن به پادکست های فراهوشه چون داره با مهمون های قوی ای جلو میره

 

 

 

فراهوش رو فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *