علمی, مقاله

حل رایگان سوال ریاضی

2Q==

حل رایگان سوال ریاضی

حل گام به گام سوال ریاضی بصورت دست نویس در فراهوش

                                                                                           فراهوش

با سلام ؛ یک خبر خوب برای شما داریم ! برای بار اول در اکوسیستم آموزش کشور و بصورت آموزش از راه دور  و آنلاین حل سوالات ریاضی دانش آموزان بصورت رایگان و توسط تیم فراهوش انجام خواهد شد . اما مزایای فراهوش نسبت به اپلیکیشن های خارج از کشور و بستر های مشابه چیست ؟ و چرا حل سوالات رایگان سوال ریاضی دانش آموزان را باید به فراهوش سپرد ؟

 

 

The best mathematical study method for entrance exam antique

 

حل رایگان سوال ریاضی دانش آموزان

مکانیسم حل سوال به چه صورت است

دانش آموزان یا اولیای گرامی برای حل سوالات خود توسط تیم فراهوش پس از ورود به سایت فراهوش به نشانی www.frahosh..ir ابتدا عضو سایت شده و خود را فراهوشی میکنند سپس توسط آیکن تعبیه شده در صفحه ی اصلی و هدر سایت با نام حل رایگان سوال ریاضی فراهوش اقدام به بارگذاری سوال می نمایند. تمام مراحل بالا کمتر از یک دقیقه طول خواهد کشید . (البته اگر حجم سوال شما بالاست میتوانید توسط نرم افزار های آنلاین حجم آن را کم کنید)

چرا باید حل سوالات ریاضی خود را به فراهوش بسپاریم

تیم فراهوش با بهره گیری از دانشجویان برتر کشور عزیزمان ایران که در داخل و خارج کشور حضور دارند سعی در حل رایگان سوالات ریاضی در سریع ترین زمان ممکن دارد ! در این بین یکی از بهترین مزیت های فراهوش نسبت به  اپلیکشن های مشابه که تماما خارجی هستند حل سوالات توسط کسانی است که در یک سیستم آموزشی مشابه با شما آموزش دیده اند ؛ اما اکثر اپ های مشابه سوالات را بصورت اتوماتیک و توسط نرم افزار حل میکنند که در بعضی از مواقع قابل فهم نیست ، البته این نکته که در ۹۰ درصد مواقع راه حل ارائه نمیشود هم مزید بر علت می شود که از فراهوش استفاده کنیم .

 

Uncategorized Maths antique 1

حل رایگان سوال ریاضی توسط تیم فراهوش

برای گوش کردن پادکست فراهوش از شنوتو کلیک کنید.

 

سوالات در چند دقیقه پاسخ داده خواهند شد

برای حل سوالات سعی شده است که مکانیزمی تعبیه شود که سوالات در کمتر از ۳۰ دقیقه پاسخ داده شده و به شخص خواست کننده ارجاع داده شود ، که سوالات را در تلگرام یا سامانه های مشابه نظیر شاد نیز دریافت کنند.

فقط سوالات ریاضی پاسخ داده می شود ؟

با توجه به اینکه در مراحل اولیه انجام چنین پروسه ای در کشور هستیم و در مراحل آزمایشی برای رسیدن به بهینه ترین راه معمولا کار سختی انجام می شود تیم فراهوش در حال حاضر فعلا در درس ریاضی انجام می شود اما در آینده درس های دیگر نیز به این مجموعه اضافه میشود .

 

خب  دوستان عزیز به آخرای این نوشته رسیدم و من محمد برای اینکه تونستم یکبار دیگه کمکی کنم به اکوسیستم آموزش کشورم واقعا خوشحالم و از تیم فراهوش بابت اینکه افتخار همکاری با هاشون رو بهم دادن واقعا مچکرم.

پیشنهاد میکنم پادکست فراهوش رو گوش کنید و ما رو به بقیه معرفی کنید ! بی نهایت از شما مچکرم….

cropped نمادک 1 

 

 

برای خواندن مقاله پادکست فراهوش کافی است کلیک کنید.

                                فراهوش رو فراهوش نکنید …..

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *