مقاله

پادکست کنکوری

frahosh

پادکست کنکوری 

پادکست کنکوری

با سلام و وقت بخیر خدمت همه ی همراهان عزیز و دوست داشتنی فراهوش و پادکست کنکوری های عزیز ؛ من محمد در کنار شما هستم تا در مورد پادکست کنکوری صحبت کنیم و با جمع بندی مناسب به پادکست کنکوری که به درد همه ی دانش آموزان و خانواده های گرامی بخورد برسیم ! با توجه به سخن قدیمی ها و ضرب المثل هایی مانند : زسودای بزرگان هیچ کس نقصان نمی بیند می توان به این نتیجه رسید که یکی از راه های مفید که میتوان سریع تر و با اطمینان بیشتر مسیر را طی کرد و به نتیجه قابل اطمینان تری رسید و در این مورد به پادکست کنکوری فراهوش می توان اشاره کرد با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در مورد پادکست کنکوری صحبت کنیم.

برای حل تمرین رایگان سوال ریاضی کلیک کنید .

حل سوالات ریاضی - فراهوش

فراهوش

در تیم علمی فراهوش با حضور دانشجویان برتر کشور و با همراهی تیم مشاوره فراهوش در کنار شما هستیم تا با تجربه دوستانی که مسیر را پیموده اند ، راحت تر و با اطمینان بیشتر و به آینده امیدوارتر تا در این مسیر  با فراهوش همه ی بی تجربگی ها رو کنار بگذاریم و با تمام وجود و بدون دغدغه های جانبی در کنار فراهوش و به صورت رایگان به صدای دانشجویان رشته ی پزشکی و مهندسی از دانشگاه های برتر کشور مثل دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران و دیگر دانشگاه های تراز اول کشور را بشنویم و در این مسیر با حمایت از پادکست فراهوش و تیم علمی فراهوش در غنی تر شدن این مجموعه قدمی کوتاه اما با بهره ی بالا داشته باشیم.

 

پادکست کنکوری فراهوش

ما به همراه رتبه های برتر کنکور سراسری در موسسه علمی_فرهنگی فراهوش با شماییم تا به دغدغه ها و مشکلات شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز بپردازیم ؛ این هم شعار فراهوش در اپلیکشین های مختلف است ! اما تفاوت فراهوش با موسسات دیگر در می توان بدون سانسور تبلیغاتی موسسات دانست مثلا دانش آموزی که در موسسه گاج (یا هر موسسه مشابه دیگر) به گفت و گو می پردازد تحت سانسور شدید قرار می گیرد به طوری که حتما باید از این موسسه حمایت کند و اگر در مورد موسسه یا تیم علمی دیگری اظهار نظر مثبتی داشته باشد تحت سانسور شدید قرار میگیرد و هیچ گونه از این صحبت ها انتشار پیدا نخواهد کرد که دلیل آن کاملا مشخص است و میتوان نمونه های فراوان آن را در رسانه ملی دید ! البته این مورد کاملا طبیعی است و اگر موسسه ای تبلیغ می کند و هزینه ای می پردازد دلیلی ندارد که بخواهد دانش آموز را به سمت موسسه ی مخالف  سوق بدهد ؛ پس اگر دوست دارید به صحبت های رتبه های برتر کنکور بدون هیچ گونه دخالتی گوش کنید پس بهتر است با پادکست فراهوش همراه باشید .

پادکست فراهوش

برای دیدن لینک سایت هایی که پادکست فراهوش در آن ها قابل گوش کردن است کلیک کنید.

 

 

پادکست فراهوش به عنوان یکی از بهترین پادکست کنکوری در حال حاظر در کنار همه ی آنهایی است که دغدغه کنکور و مطالعه صحیح دارند است اما نمی شود در این بین پادکست های علمی و کنکوری دیگر که در حال فعالیت هستند و به دانش آموزان و اولیا ارائه می شوند اشاره نکرد و پادکست فراهوش را به عنوان تنها پادکست کنکوری معرفی کرد ، پادکست هایی نظیر کنکور پادکست ، کنکور با الف ، نیترو کنکور و ….. که در حال تلاش هستند تا عدالت آموزشی را در سطح کشور گسترش دهند و در این اکوسیستم با ارائه بهترین پادکست کنکوری در کنار شما باشند ؛ امیدوارم بتوانید در این مسیر به بهترین شکل حرکت کنید و با تلاش مضاعف به بهترین نتیجه برسید و پادکست های کنکوری مثل پادگست فراهوش به شما کمک کنند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *