پادکست, علمی, فرا پادکست

پادکست فراهوش

پادکست فراهوش

پادکست فراهوش

پادکست فراهوش

 

بنر پادکست 23پادکست کنکوری

سلام دوستان ؛ من محمدم و در این قسمت قراره در مورد پادکست فراهوش صحبت کنیم ….

همان طور که از مطالب سایت میدانید فراهوش یک قراره بین کسانی که از نحوه آموزش کشور رنج می برند تا با هم و در کنار هم به این مشگل بپردازند و ایران را در این زمینه شکوفا کنند ؛ در این بین پادکست علمی با نام پادکست فراهوش استارت خورده تا شما جر اولین ها در این زمینه باشه .

برای شنیدن پادکست فراهوش اینجا کلیک کنید.

در سال های اخیر در کشورمان ایران که همه به آن افتخار میکنیم پادکست رونق خاصی گرفته و همه به دنبال این هستند که در زمینه ای که تخصص دارند با اشتراک گذاشتن تجربه های شخصی خودشون کمکی به اکوسیستم کشور بکنند و تیم فراهوش  جز کسانی هست که در این زمینه عقب نیست .

بذارید یکم خصوصی با هم حرف بزنیم ؛ من به عنوان یکی از اعضای گروه پادکست فراهوش از اینکه یک سری از دانش آموزهای کشورم دسترسی به رتبه های برتر کنکور ندارند و اذیت می شوند ناراحتم ! به شخصه دوست دارم همه ی بچه های سرزمینم دسترسی یکسان داشته باشند و تمام سعیم را در این زمینه خواهم کرد.

unnamed

برای گوش کردن پادکست فراهوش از شنوتو کلیلک کنید.

 

پادکست های فراهوش در کنار پادکست های کنکوری دیگر خواهد بود تا  همه ی کنکوری ها و دانش آموزان بدون پرده و فیلترینگ موسسات کنکوری با رتبه برتر ها ارتباط برقرار کنند و در این زمینه از راهنمایی ها و کمک های رتبه های برتر کنکور استفاده کنند.

 

پادکست کنکوری فراهوش در بازه زمانی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه مهمان شما خواهد بود و در هر قسمت با یک رتبه برتر از دانشگاه های برتر کشور یا مشاوران تراز یک کشوری تا شما خانواده ها و دانش آموزان با بهترین ها ، بهترین مسیر را طی کنید.

برای شنیدن پادکست فراهوش از یوتیوب اینجا کلیک کنید.

در پادکست فراهوش علی علامی یکی از گویندگان برتر کشور همراه شماست تا سوالات و درگیری های ذهنی شما را در کنار رتبه های برتر کنکور به چالش بکشد در این زمینه خالی از لطف نیست که بدانیم علی حرفه ی گویندگی را پیش گرفته است و در حال حاضر در حال دوبله و …. است .

بنر پادکست 0

نشانی اینستاگرام پادکست فراهوش : frahosh_padcast@

سخن پایانی

دوستان عزیزم حتما به ما فیدبک بدید و از طریق ایمیل یا وبسایت فراهوش و شنوتو ما رو از صحبت های خودتون بهره مند کنید.

 

ممنون که با ما هستید و ما را تنها نمیگذارید.

 

 

فراهوش رو فراموش نکنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *